Otonom Endüstriyel Otomasyon ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi

Firmamız Rafineri, Kimya, Petrokimya tesislerinde ve Boya, Kağıt, Cam, Şeker, Kazan vb. proseslerde endüstriyel otomasyon çözümleri sunan, bu çözümleri anahtar teslim devreye alan ve satış sonrası 7/24 ürün, yazılım ve mühendislik desteği veren, alanında uzman bir kuruluştur. Firmamızın mühendislik ekibi sektörde 10 yılları aşkın tecrübeye ve bilgi birikimine sahiptir. Kontrol tarafında özellikle Honeywell, drive tarafında ise ABB, Danfoss, Mitsubishi, Siemens ve Emotron gibi pazarının öncü firmaları ile sayısız projeler devreye almış olan ekibimiz, proses güvenliği kapsamındaki ATEX, SIL ve Functional Safety konularında eğitimli ve sertifikalıdır. Bu bağlamda ekibimiz birçok projeyi bakanlığın yayınladığı SEVESO direktifleri kapsamında başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Vizyonumuz

10 yılları aşkın sektörel tecrübe ve kabiliyetlerimizi yanımıza alıp temel ilkelerimiz ışığında yürüdüğümüz bu yolda ulaşmak istediğimiz hedef, sektöre ve işletmelerinize her anlamda değer katan projelere imza atıp, ülkemizin sanayisine ve ekonomisine güç katan siz değerli iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin saygısı, dostluğu ve güveni ile birlikte sektörün öncü firmaları arasında yerimizi alabilmektir.

Misyonumuz

Temel İlkelerimiz
Temel ilkelerimiz ışığında hedefe doğru yürümek.
Eğitim
Her ekip arkadaşımızın görev alanı ile ilgili güncel eğitimleri, seminerleri ve sempozyumları takip etmesi. Bilgi, birikim ve tecrübelerin genç ekip üyelerine aktarılarak sektör için nitelikli çalışanlar yetiştirilmesi.
Müşteri Odaklılık
Çalışmalarımızda müşterilerimizin iş süreçlerini anlayarak onlara değer yaratan çözümler sunabilmek. Müşteri memnuniyeti ve güvenini en büyük kazanç olarak kabul etmek.
Sosyal Sorumluluk
Ülke ve Dünyamızın çocuklarımız için daha yaşanabilir hale gelmesi için üzerimize düşen tüm vazifeleri fazlası ile yerine getirmek. Bu kapsamda sosyal sorumluluk projelerinde görev almak.